Сучасне технічне оснащення актової зали школи.
У 2020 році нашими фахівцями була реалізована комплексна інсталяція обладнання в Херсонській спеціалізованій школі №30. Портальна звукова система була скомпонована з широкосмугових кабінетів Electro-Voice Zx3-90B, змонтованих на підвісі, і сабвуферів Dynacord Sub 1.18, встановлених у спеціальних нішах.
Традиційно для інсталяцій ми використовуємо посилення від Dynacord. У цьому випадку це були два підсилювачі Dynacord L2800FD. Моніторинг реалізовано на активних кабінетах Electro-voice ELX200-10P.
Оскільки глибина сцени невелика, було вирішено підвісити моніторні колонки в кулісах першого плану, розташувавши їх за "прострільною" схемою.
Як мікшерну консоль було обрано компактний пульт Behringer XR18 X-Air, що добре зарекомендував себе на інших наших інсталяціях. Він розташований на сцені і управляється по кручений парі. Крім радіосистем і дротових мікрофонів, звукова система містить підвісні конденсаторні мікрофони для озвучування театральних постановок і хорових номерів.
Мікрофонні лінії виведені від мікшера на торець сходинок сцени, роблячи можливість підключення зручною, що дає змогу використовувати дротові мікрофони, не займаючи підлогу сцени дротами. Як цифро-аналоговий перетворювач використовується аудіоінтерфейс Behringer U-PHORIA UMC22.
Постановочне освітлення сцени реалізовано за традиційною театральною схемою з використанням сучасних світлодіодних прожекторів Free Color.
Світлові прилади розташовані на трьох софітних фермах, дві з яких розташовані безпосередньо над сценою, а виносний софіт - на стелі в залі для глядачів.
Роль софітних ферм виконують стандартні алюмінієві конструкції сходового типу серії U-250 виробництва Алвісс.
На першому і другому софіті встановлено прилади Free Color P1810A, а на виносному - Free Color COB 200 White. Цю сцену також обладнано прострілами, роль яких виконують світлодіодні прожектори LED PAR Free Color P1810. Управління світловими приладами здійснюється за допомогою USB DMX інтерфейсу Avolites Titan One і ноутбука.
Одним із завдань у цьому проєкті була заміна проєкційного обладнання на більш сучасне. Нами було запропоновано і надалі змонтовано моторизований екран і проектор із ширококутною оптикою, що дає змогу встановити його на мінімальній відстані від екрана. Це дало змогу зменшити втрати світлового потоку проєктора й отримати динамічне та контрастне зображення. Сигнал від пультової до проектора передається по кручений парі з використанням перетворювачів сигналу HDMI-LAN.
Роботу виконано. Обладнання виконує свої функції, а учні школи отримали змогу виступати на новій сцені актової зали, використовуючи сучасні технології.